У вересні Київ виділив 235 млн грн на посилення системи ППО міста
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко.
Київ у вересні виділив 235 мільйонів гривень на посилення системи протиповітряної оборони міста. Зокрема, гроші мали направити на придбання дронів-перехоплювачів ворожих “Шахедів”.