У центрі Києва з’явився мурал на честь розстріляного окупантами Героя Мацієвського

 Поділитися

Поділитися в

У Києві на одній з адміністративних будівель Верховної Ради України з’явився мурал із зображенням воїна ТрО Олександра Мацієвського, якого беззбройним розстріляли російські окупанти після сказаних слів: “Слава Україні”. Він присвячений пам’яті наших захисників, які загинули під час війни.

Фотографії стінопису в центрі столиці були опубліковані на офіційному сайті ВР у суботу, 29 квітня. Зазначається, що автор малюнка – французький художник Крістіан Гуемі, відомий під псевдонімом С215.

Мацієвського змальовано з відео, яке російські воєнні злочинці зняли під час страти. Він стоїть із цигаркою у роті, у військовій формі з нашивкою-прапором України. Художник намалював захисника нашої країни на синьо-жовтому фоні. Вгорі мурала розміщено напис: “Слава Україні! Героям Слава!”.

Весняні та літні сукні. Знижки!
Набори інструментів. Знижки до 60%!

Керівник Апарату ВР України В’ячеслав Штучний зазначив, що мурал – це пам’ять усіх Героїв, які щодня борються з агресором і віддають за незалежність та територіальну цілісність держави найцінніше – своє життя.

“Ми завжди повинні пам’ятати про подвиг кожного нашого Героя, кожної Героїні, які ціною всього наближають перемогу України над жорстоким російським агресором. І ця пам’ять має увічнитись із покоління в покоління”, – сказав чиновник.

Нагору