У Терапевтичному саду на ВДНГ висадять понад 12 000 рослин

 Поділитися

Поділитися в

На ВДНГ триває створення Терапевтичного саду, і вже розпочався етап висадки зелених насаджень. До 27 дерев, що раніше росли на локації, додадуть ще 16, а також висадять 688 кущів і майже 12 000 багаторічних рослин. Серед них — яблуні, бруслини, герань, геленіум, чебрець, розмарин, осока та інші.

Усі рослини підібрані так, щоб відрізнятися запахами, відтінками й текстурами та задіювати всі п’ять чуттів відвідувачів, створюючи справжній терапевтичний ефект. Аромат саду змінюватиметься щосезону, а цвітіння триватиме протягом усього року.

Відкриття Терапевтичного саду заплановане вже на осінь 2025 року.

Нагору