У Святошинському районі запрацював підрозділ Центру надання адміністративних послуг

Влада, Послуги 10:38, 4.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Місто постійно працює над наближенням послуги до її отримувача. Зокрема й над тим, аби максимальний спектр послуг – соціальних та адміністративних, можна було отримати в одному приміщенні, повідомляє КМДА.
Відкриття підрозділу ЦНАП у цьому приміщенні дає можливість отримати повний комплекс соціальних та адміністративних послуг. Тут вже розташовані Центр соціальних служб Святошинського району, що об’єднує три структури: Управління соціального захисту населення, відділ обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду в м. Києві та Святошинське управління Київського міського центру зайнятості.
Окрім стандартних адміністративних послуг, тут можна також отримати консультацію щодо переліку гарантій та пільг для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їхніх сімей. За окремим зверненням відвідувачі можуть отримати психологічну підтримку. Працює зона самообслуговування для користування електронними сервісами заявниками.
Наразі у підрозділі надають 400 послуг, із них соціального характеру – 85. Надання паспортних послуг заплановано впровадити до кінця поточного року.
З 1 травня ЦНАПи столиці відновили запис в електронній черзі на сайті Центру адміністративних послуг.
Нагору