У Святошинському районі Києва видалятимуть аварійні дерева
Поділитися в
Копіювати посилання
Мешканців Святошинського району Києва попереджають про проведення робіт із видалення аварійних та сухостійних дерев. Ці заходи заплановані на середу, 10 червня, на двох окремих локаціях.
Згідно з інформацією Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, обрізку та видалення небезпечних насаджень здійснюватимуть за такими адресами:
- транспортна розв’язка на перехресті проспекту Берестейського та Великої Кільцевої дороги;
- сквер на вулиці Крамського, 10.
Роботи виконуються на підставі актів обстеження зелених насаджень і мають на меті забезпечення безпеки для мешканців району.
Водночас, у районній адміністрації звертають увагу киян, що графік проведення цих робіт може змінюватися. Це залежить від поточних погодних умов та загальної безпекової ситуації у столиці.