У столиці збивають російські дрони
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Уранці 2 вересня Повітряні сили ЗСУ попередили про загрозу атаки дронів по Києву та області. Згодом мер столиці повідомив про роботу ППО.
Близько 9:06 ранку Повітряні сили ЗСУ повідомили про загрозу застосування ударних БпЛА проти Києва та Київщини. За їхніми даними, дрони рухалися курсом на Вишгород, Димер, Гостомель, Бучу, а також у напрямку Києва, Василькова та Борова.
Мер столиці Віталій Кличко підтвердив, що на лівому березі Києва працюють сили протиповітряної оборони.