У столиці триває обробка доріг: водіїв просять бути максимально обачними

Дороги 09:20, 30.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці більше 300 машин “Київавтодору” та понад 4100 комунальників обробляють дороги та тротуари протиожеледними засобами.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Просимо водіїв і пішоходів враховувати погодні умови та бути максимально обачними на дорогах», – звернулася місцева влада до учасників дорожнього руху.

Керманичам нагадали, що автівки необхідно паркувати відповідно до правил, щоб не заважати спецтранспорту екстрених і комунальних служб.

Нагору