У столиці поменшала кількість випадків COVID-19, але при цьому зросла кількість госпіталізацій
Здоров'я 12:06, 2.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулий тиждень, з 25 по 31 серпня, у Києві спостерігалося невелике зниження рівня захворюваності, але при цьому зросла кількість госпіталізацій. Про це повідомив Київський міський центр контролю та профілактики хвороб .
За минулий тиждень у столиці зафіксовано зниження захворюваності на 4,7% у порівнянні з попереднім:
- захворіло 1068 осіб (тиждень тому — 1121)
- серед дорослих – 849 випадків (було 933)
- серед дітей – 219 випадків (було 188)
Найбільше хворіють люди віком 30–64 роки (50,1%).
Водночас спостерігається зростання госпіталізацій:
- 183 пацієнти (з них 102 дитини),
- у реанімації перебували 7 дорослих, з яких більшість — люди 65+.
Загалом захворюваність у 2025 році залишається в 1,7 раза НИЖЧОЮ , ніж у цей же період минулого року.
Нагадуємо, що при перших симптомах необхідно звернутися до лікаря, адже вакцинація залишається найефективнішим захистом від COVID-19.