У столичному метро посилять заходи безпеки
Поділитися в
Копіювати посилання
Пасажирів перевірятимуть спеціальними приладами.
У Київському метрополітені невдовзі з’являться нові засоби перевірки пасажирів. Ці дії спрямовані на підвищення безпеки функціонування столичної підземки.
Як повідомляє ГО «Пасажири Києва», відповідна інформація міститься в ухвалі Ради Оборони Києва.
У документі серед іншого визначено, що комунальному підприємству «Київський метрополітен» доручено посилити заходи контролю на входах/виходах зі станцій, зокрема із застосуванням ручних металодетекторів. А також – забезпечити перевірку систем відеоспостереження, пожежогасіння та наявності засобів першої медичної допомоги.