У школі №1 в Шевченківському районі відкрили штаб допомоги жителям, які постраждали від ракетної атаки РФ
Поділитися в
Копіювати посилання
На базі школи №1, що у Шевченківському районі столиці, відкрили штаб допомоги киянам, які постраждали від нічної ракетної атаки. Зокрема, це стосується мешканців мікрорайону Татарка.
«В закладі загальної середньої освіти №1 за адресою пров. Делегатський, 1/28 організовано штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», – написав він у своєму Facebook.
За його словами, у штабі працюватимуть співробітники Управління соціального захисту населення Шевченківської РДА. Вони прийматимуть заяви на матеріальну допомогу.
Також представники ЦНАПу будуть консультувати киян щодо подачі заявок за програмою «єВідновлення».