У повітрі Києва вміст отруйних домішок зашкалював у 9 разів. АДРЕСИ

Безпека, Екологія 08:58, 17.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Підвищився рівень забруднення діоксидом азоту У повітрі Києві протягом тижня з 8 по 13 травня виявлено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту у 8,8 рази. Порівняно з попереднім тижнем дещо знизився рівень забруднення формальдегідом та діоксидом сірки, йдеться у щотижневому звіті про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило: у 8,8 рази – на вулиці Скляренка (12 травня);  у 2,3-4,5 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському, Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна та Каунаській.

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом діоксиду сірки: у 1,3-2,4 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка; перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика).

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом формальдегіду: у 1,0-2,9 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському, Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка. Зазначається, що порівняно з попереднім тижнем підвищився рівень забруднення діоксидом азоту. Фахівці обсерваторії відібрали та проаналізували 1498 проб атмосферного повітря з 15 стаціонарних постів.

Нагору