У повітрі Києва вміст небезпечних речовин перевищив допустимі норми впʼятеро: названо райони

Безпека, Екологія 06:00, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці обсерваторії відібрали та проаналізували 1635 проб повітря У повітрі Києві протягом тижня з 15 по 20 травня виявлено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту у 5,4 рази. Порівняно з попереднім тижнем підвищився рівень забруднення всіма домішками, йдеться у щотижневому звіті про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило: у 5,4 рази – на Галицькій площі (17 травня);  у 2,6-4,9 рази – на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському, Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка.

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом діоксиду сірки: у 1,5-2,6 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка; перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика).

Інші перевищення ГДК за середньодобовим вмістом: формальдегідом – у 1,0-2,7 раза на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському, Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка; завислими речовинами – у 1,1 рази на Берестейському проспекті (17 травня). Фахівці обсерваторії відібрали та проаналізували 1635 проб атмосферного повітря з 16 стаціонарних постів.

Нагору