У парку “Совки” з’явився майданчик для гри в петанк

Дозвілля 08:08, 8.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Святошинському районі облаштували майданчик для гри в петанк, щоб кияни з родинами та друзями могли проводити час разом, спілкуватися та змагатися в дружній атмосфері.

Про це розповіли на Facebook-сторіні КП УЗН Святошинського р-ну м. Києва.

Як зазначається, майданчик для гри в петанк з’явився в парку “Совки”. Киянам пропонують долучатись до гри, що бере свій початок із французького регіону Прованс. Правила можна прочитати на стенді, що встановлений поруч.

Зауважимо, майданчики для петанку облаштовують у столиці за ініціативи міської влади.

Приходити на майданчики для гри в петанк жителі можуть абсолютно безкоштовно. Кожен охочий зіграти може звернутися до відповідальної особи, контакти якої зазначені на стенді біля майданчику, та отримати спорядження для гри під заставу.

   
Нагору