У парку Партизанської слави облаштують стежку здоров’я

Перспективи 17:01, 16.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві шукають підрядника для облаштування у парку Партизанської слави стежки здоров’я. Про це повідомляють “Коментарі” з посиланням на інформацію системи закупівель Prozorro.

Тендер на пошук підрядника для облаштування стежки здоров’я у парку Партизанської слави, розташованому у Дарницькому районі Києва, оголосили 11 лютого.

Аукціон планують провести 28 лютого. Замовником робіт виступає Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста “Київзеленбуд”. На стежку здоров’я готові витратити майже 4,5 мільйони гривень. Роботи у парку Партизанської слави підрядник має виконати до кінця 2022 року.

Окрім того, у парку Партизанської слави планують оновити атракціони. Раніше портал “Коментарі” повідомляв, що у Солом’янському районі Києва розпочнуть реконструкцію та благоустрій парку “Орлятко”. За майже 90 мільйонів гривень тут планують обладнати сучасний памп-трек для катання на велосипедах, самокатах та скейтах.

У парку прокладуть пішохідні доріжки, встановлять фонтан у озері та систему автоматичного поливу, а також оновлять систему освітлення. Окрім того, у парку “Орлятко” встановлять камери відеоспостереження, обладнають спортивні майданчики тренажерами та для гри в волейбол та баскетбол. У зоні відпочинку також з’явиться дитячий майданчик з батутами, каруселями та гойдалками.

Нагору