У парку “Наталка” труїтимуть кліщів

Екологія 17:51, 2.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

У п’ятницю, 3 травня, в Оболонського району проведуть акарицидну обробку газонів проти кліщів. Хімікати розпилюватимуть у парках “Наталка”, “Бережанський” та зонах відпочинку у Пущі-Водиці.

Про це повідомили зеленбудівці Оболоні у Facebook.

Комунальники розпочнуть обробляти локації від іксодових кліщів з 7:00. Містян просять не гуляти у парках в цей день.

У парку Наталка на Оболоні 3 травня труїтимуть кліщів

Оголошення про обробку парків проти кліщів, фото: КП УЗН Оболонського району

Акарицидна обробка періодично проводиться у столиці з метою мінімізації випадків укусів кліщами відвідувачів та запобігання можливості виникнення й розповсюдження вірусного кліщового енцефаліту та хвороби Лайма.

Нагору