У метро Києва з’явилися покажчики із новою назвою перейменованої станції “Дружби народів”

Транспорт 17:04, 16.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві почали замінювати таблички з назвами перейменованих станцій метрополітену. Так, замість “Дружби народів” тепер можна побачити “Звіринецька”.

Про це повідомили в соціальних мережах. Раніше архітектори столичної підземки обрали шрифти для покажчиків на двох станціях.

“У столичному метро триває декомунізація – змінюють таблички з назвами. Тепер колишня “Дружби народів” зветься “Звіринецька”, – йдеться в повідомленні.

На опублікованому в мережі фото можна побачити, що на табличках із назвами станції, які можна побачити на колійних стінах, замість “Дружби народів” встановили “Звіринецька”.

У метро Києва з'явилися покажчики із новою назвою перейменованої станції "Дружби народів". Фото
Нагору