У Лаврі відбувся молебень за загиблих захисників та жителів Маріуполя
Поділитися в
Копіювати посилання
В Успенському соборі Києво-Печерської лаври відбувся молебень за спокій душ загиблих захисників та жителів Маріуполя.
Продовженням молитви став надзвичайно щемливий благодійний концерт-реквієм «Місто Марії» від камерного оркестру «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії, що пережив блокаду, евакуацію та відродження в новому сенсі, ставши символом нескорених музикантів.
У програмі прозвучали твори українських композиторів Дмитра Бортнянського, Мирослава Скорика, Ганни Гаврилець, Юрія Шевченка тощо. Було виконано реквієм-присвяту Маріуполю «Місто Марії» Золтана Алмані.

