У Київському метрополітені пройде ярмарок вакансій

Влада, Послуги 15:40, 25.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Протягом двох днів, 26 та 27 листопада, у вестибюлі станції метро “Вокзальна” відбудеться ярмарок вакансій від “Київського метрополітену”.

Як повідомили у КМДА, фахівці з кадрової роботи консультуватимуть усіх охочих щодо можливостей працевлаштування у підземці з 8:30 до 13:00.

Під час ярмарку можна буде:

  • Дізнатися про актуальні вакансії та умови роботи.
  • Дізнатися про соціальні гарантії.
  • Отримати відповіді на всі питання щодо працевлаштування.

Відвідувачі матимуть змогу отримати вичерпну інформацію, залишити свої контактні дані або заповнити анкети для подальшого зв’язку. Детальний перелік вакансій доступний за посиланням.

Нагору