У київському метро розповіли про будівництво лінії на Троєщину

 Поділитися

Поділитися в

У комунальному підприємстві “Київський метрополітен” повідомили про проект будівництва нової лінії підземки на Троєщину, сьогодні все перебуває на етапі розробки.

Про це повідомило видання “Будівельний портал”.

Відомо, що Подільсько-Вигурівська лінія метро проходитиме від станції “Глибочицька” до станції “Райдужна”. Спочатку нову лінію планували будувати за одним планом, проте сьогодні все прив’язано до будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. У мерії заявляли, що активне будівництво метро розпочнуть після відкриття переправи. Сьогодні на будівельні роботи вже витратили майже 49 мільйонів гривень.

У 2022-2023 роках заплановано різні проектні роботи у цьому напрямку, на що передбачено фінансування 30 мільйонів.

Нагадаємо, що до комунального підприємства “Київський метрополітен” оголосило тендер на коригування проектної документації на будівництво першої ділянки Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену. За даними столичної мерії, оголошено відкриті конкурсні торги на коригування проектної документації на будівництво першої ділянки Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену від станції “Глибочицька” до станції “Райдужна”. Перша ділянка метро на Троєщину завдовжки майже 11 кілометрів включатиме шість станцій і два пересадочні вузли.

Оновлений проект відповідатиме всім сучасним вимогам — від інклюзивності до наявності велосипедних паркінгів не менше ніж на 50 велопаркувальних місць поруч зі станціями метро , – розповів заступник мера Києва Олександр Густельов.

Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору