У Київській військовій адміністрації розповіли деталі ліквідації наслідків негоди у столиці

Влада 10:32, 2.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві після опадів та морозів активно йдуть роботи з усунення наслідків негоди. Для цього мобілізовано понад 320 одиниць спеціалізованої техніки та близько 70 бригад (понад 500 працівників), які займаються ручним очищенням.

Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

Повідомляється, що в процесі очищення мостів, вулиць, тротуарів та зупинок громадського транспорту використовуються засоби для боротьби з ожеледицею.

Також у КМВА вказали, що на ранок 2 грудня складні погодні умови не призвели до будь-яких екстрених ситуацій у місті, ситуація знаходиться під контролем. Усі життєво важливі системи міста функціонують у звичайному режимі, забезпечуючи комфортні умови для мешканців:

  • немає проблем з електропостачанням, електроенергія постачається без обмежень;
  • громадський транспорт слідує за розкладом;
  • дорожній рух у місті здійснюється без особливих перешкод;
  • організовано пункти для обігріву.
Київ
Нагору