У Києві запустили новий маршрут швидкісного трамваю

Місто, Транспорт 11:43, 3.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

В українській столиці на ДВРЗ запустили новий маршрут громадського транспорту На лівому березі української столиці у Дніпровському районі запустили новий маршрут громадського транспорту — йдеться про поновлення руху швидкісного трамваю маршруту під номером 33. Про це стало відомо з повідомлення, яке опублікувала прес-служба комунального підприємства КМДА “Київпастранс”.

Відомо, що на вулиці Алматинській на районі ДВРЗ запустили рух швидкісного трамвая. Маршрут запущено у тестовому режимі під номером 33А, він курсуватиме від вулиці імені Павла Усенка до ДВРЗ. Транспортники зазначили, що кінцевою зупинкою маршруту буде тимчасово “вулиця Макаренка”. Нагадаємо, що влада української столиці у 1990-х роках планувала запустити рух підземного швидкісного трамваю від мосту Патона до Борщагівки через центральну частину міста. Про це стало відомо із повідомлення на Telegram-каналі блогера Олега Тоцького.

За його словами, у 1994 році була схема розвитку швидкісного столичного транспорту від “Київпроекту”, де модно побачити детальний план трасування та заплановані станції швидкісного трамваю. У такому вигляді підземну лінію трамваю було заплановано ще за часів СРСР і до другої половини 1990-х років. Блогер зазначив, що про плани будівництва трамвая через центр та організацію пересадки в районі станції метро “Печерська” говорив ще мер Києва Олександр Омельченко. Також Тоцький розповів, що трамвай мав рухатися вулицею Жилянською, повертати на вулицю Малевича та до Володимиро-Либідської, де мав розташовуватися в’їзд у тунель.

Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору