У Києві закривають пункти прийому ялинок

Послуги 10:30, 31.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У середу, 31 січня, закінчують свою роботу міські пункти прийому новорічних дерев.
Киян, які ще не встигли здати на екологічну утилізацію святкові ялинки та сосни, запрошують завітати до пунктів збору найближчим часом.
Про це повідомляє директор Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.
До утилізації приймають тільки живі дерева без декоративних прикрас.
Під час екологічної утилізації утворюється щепа, яку використовують у зеленому господарстві. Зокрема, фахівці мульчують лунки молодих дерев – для захисту від перемерзання коренів і збереження вологи.
Карта з пунктами прийому новорічних дерев https://e.surl.li/dceysw
Нагору