У Києві вже декілька днів сильне забруднення повітря: мешканцям столиці рекомендують не виходити на вулицю

Екологія 13:52, 23.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві зафіксовано високий рівень концентрації пилу в повітрі, який наближається до гранично допустимої, тому киянам слід закрити вікна, пити багато води та включити очищувач повітря на максимум.
Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте! Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин.
За словами столичних чиновників, концентрація пилу в міському повітрі наближається до гранично допустимої, а джерело пилу знаходиться за межами Києва. У КМДА пояснили, що погіршення якості повітря відбувається внаслідок переміщення вітром пилу з південного сходу.

Станом на 9:15 на лівому березі вміст зважених частинок становить 273 мкг/м3, на правому — 316 мкг/м3 (гранично допустима концентрація — 500 мкг/м3)", — йдеться у повідомленні київської влади.

Водночас перевищення норми оксиду та діоксиду азоту, оксиду сірки, озону, формальдегіду, оксиду вуглецю та сірководню не виявлено.
У КМДА у зв’язку з погіршенням якості повітря порекомендували закрити будинки вікна, не виходити зайвий раз на вулицю, пити великий об’єм води, а в разі наявності очищувача повітря, включити його на максимальну потужність.
Через велику концентрацію пилу в місті спостерігається смог. За даними порталу IQAir, станом на 13:44 Київ займав 6 рядок у рейтингу міст світу із найзабрудненішим повітрям.

Раніше ми повідомляли, що через збільшення гранично-допустимої концентрації пилу, у Києві спостерігається погіршення якості повітря, повідомляють в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА.
Джерело: 44.ua

Нагору