У Києві висадили дуби на честь загиблих воїнів до Дня матері

Суспільство 13:34, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві висадили дуби на честь загиблих воїнів до Дня матері

Напередодні Дня матері у Дарницькому районі Києва відбулася зворушлива акція: у Парку Партизанської слави висадили 50 дубів на вшанування пам’яті українських воїнів, які віддали життя, захищаючи Україну.

Церемонія відбулася у п’ятницю, де до висадки дерев долучилися 50 матерів та дружин загиблих Героїв. Ця подія стала символом незгасної пам’яті, сили та любові, особливо напередодні свята, присвяченого найріднішим людям.

Представники Департаменту захисту довкілля та зміни клімату КМДА, які також взяли участь в акції, наголосили на глибокому значенні події. Вони підкреслили:

«Кожне дерево — це символ пам’яті, сили та любові, яка не згасає. Бо мама — це про життя. Про коріння, яке тримає навіть у найтяжчі часи. Про любов, що залишається назавжди. Нехай ці дуби ростуть міцними й сильними — як материнська віра, як пам’ять про Героїв, як наша вдячність».

Нагадаємо, нещодавно у столичному парку «Наталка» також з’явилися нові насадження. Там висадили 10 молодих верб на честь дня народження загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва. Ця акція символізувала зміцнення співпраці між Києвом та Азербайджаном.

У Києві висадили дуби на честь загиблих воїнів до Дня матері

У Києві висадили дуби на честь загиблих воїнів до Дня матері

У Києві висадили дуби на честь загиблих воїнів до Дня матері

У Києві висадили дуби на честь загиблих воїнів до Дня матері

У Києві висадили дуби на честь загиблих воїнів до Дня матері

Нагору