У Києві виплатять гроші постраждалим від атак — скільки нарахують
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві громадянам, чиє житло отримало пошкодження під час російських атак, виплачуватимуть оновлену фінансову допомогу. Рішення про це ухвалили депутати Київради у четвер, 15 травня 2025 року.
Київрада затвердила рішення, яке передбачає 40 тисяч гривень одноразових виплат та 20 тисяч гривень щомісяця для тих, хто змушений залишити свої оселі через руйнування.
Про це написав у своєму Telegram-каналі очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.