У Києві вимагають відкрити другий вихід зі станції «Лукʼянівська»

Транспорт 18:42, 11.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Біля метро щодня виникає небезпечна ситуація: пасажири змушені йти впритул до авто, що стоять у черзі на «МакДрайв». Про це заявили в ГО «Пасажири Києва».

Другий вихід у напрямку ТЦ «Квадрат» зачинений уже кілька років після пошкодження обстрілами, тому весь потік людей проходить через один вхід.

Активісти закликають відкрити вихід і облаштувати безпечну пішохідну зону, наголошуючи: пріоритет — безпека людей, а не комфорт водіїв.

Нагору