У Києві встановили пам’ятний знак Держспецзв’язку із закодованим гаслом
Поділитися в
Копіювати посилання
У серці Києва, на Алеї українського війська, офіційно відкрили пам’ятний знак, присвячений Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку). Особливістю цього знака є вигравіюване на ньому закодоване гасло, що символізує ключові орієнтири відомства.
Урочиста церемонія відбулася за участі очільника Держспецзв’язку, генерал-майора Олександра Потія. Він наголосив, що пам’ятний знак вшановує військовослужбовців, які беруть участь у військових операціях.
«Він — у пам’ять про загиблих, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Він — на честь наших фахівців, які забезпечують спецзв’язок, кіберзахист, стійкість критичної інфраструктури тощо, і на честь нашої молоді», — підкреслив генерал-майор Потій.
Сам пам’ятний знак є металевою пластиною, на якій, окрім назви відомства, нанесено візуальне рішення, що підкреслює специфіку роботи Держспецзв’язку. Цей елемент символізує необхідність надійного захисту інформації, цифрового простору, інформаційно-комунікаційних систем та спеціального зв’язку.


