У Києві відремонтують Кільцеву дорогу

Дороги 12:47, 2.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві зараз виконується капітальний ремонт відрізку шляху від Одеської площі до Жулянського мосту.

Про це повідомив в інтерв`ю «Вечірньому Києву» депутат Київради, перший заступник голови постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами Ігор Галайчук.

За технічним станом ця ділянка Кільцевої дороги була однією з найгірших. Кияни на це постійно скаржилися, але місто нічого не могло вдіяти, оскільки ця та інші ділянки Київського напівкільця перебували на балансі Київської області, — наголосив Ігор Галайчук.

Однак восени минулого року вдалося поставити Кільцеву дорогу на баланс Києва. І вже виконуються ремонтні роботи.

Розпочався капітальний ремонт з основи — прокладання зливової каналізації. Це — майже 5 тисяч погонних метрів нових інженерних мереж, адже дощової каналізації тут не було зовсім. Зараз відбувається навіть не асфальтування дороги, а повна заміна дорожнього покриття на тришарове асфальтобетонне.

Також тут відремонтують тротуари й облаштують велодоріжку. Крім того, капітальний ремонт включає оновлення трьох світлофорних об’єктів та восьми павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту. А, щоб шум від автівок не дошкуляв мешканцям Теремків, встановлять семиметрову бар’єрну огорожу.

Тому з впевненістю можу сказати, незабаром Кільцева дорога перетвориться в автобан, не гірший, ніж у Європі. Його відкриття запланували на 2022 рік, — підкреслив Ігор Галайчук.

Нагору