У Києві відбулася традиційна мирна акція-нагадування «Не мовчи, полон вбиває» + ФОТО

Акція, Армія, Війна 22:16, 25.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Люди збиралися біля Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка. Вони вкотре нагадують громадськості та владі про полонених і зниклих безвісти.

 

«Ми дуже сподіваємося, що всі ці дії недаремні. Що ми дійсно робимо все можливе, щоб звільнили полонених. Ми дуже чекаємо, любимо їх, надіємося на їхнє повернення”, — сказала одна із учасниць акції Інна.

Нагору