У Києві відбудуться зміни в роботі станції метро

Транспорт 18:06, 12.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на станції метро “Либідська” із 15 травня до 2 червня встановлюватимуть нову лінійку турнікетів. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація з посиланням на КП “Київський метрополітен”.

Стало відомо, що для пасажирів станція працюватиме у звичайному режимі, а всі необхідні роботи проводитимуть у нічний час. Нове обладнання встановлено у 23 вестибюлях 14 станцій столичної підземки. Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду, а саме: – qr-квиток; – qr-квиток, згенерований у застосунку “Київ Цифровий”; – транспортну карту; – картку киянина; – безконтактну банківську картку.

Нагадуємо, що в Києві планують закрити два автобусні маршрути в режимі маршрутного таксі. Департамент транспортної інфраструктури розриває договори із недобросовісним перевізником, що працює на автобусних маршрутах №№ 150, 205, 599, 600. Маршрути №№ 599, 600 планують закрити, оскільки вони на окремих ділянках дублюються комунальним транспортом. Натомість кількість рухомого складу на маршрутах КП “Київпастранс” буде збільшено.

 

Нагору