У Києві ветеранів навчатимуть роботи у державних органах

Армія, Освіта 11:02, 5.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Зазначається, що мета навчання — сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів, які прагнуть пов’язати професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням.

Учасники отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.

Навчання організовує ГО “Школа врядування” та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича.

Сертифікатна програма “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення” погоджена Нацагентством з питань державної служби. Детальніше про умови відбору можна почитати тут.

Нагору