У Києві в “Епіцентрі” охоронці довели жінку до інфаркту + ВІДЕО

Суспільство 16:36, 20.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Охоронці магазину “Епіцентр” запідозрили пенсіонерку у крадіжці і почали психологічно тиснути на неї.

Історія конфлікту в столичному супермаркеті “Епіцентр”, охоронці якого силою роздягнули 67-річну жінку, отримала продовження. Після розголосу, який надала жінка, в супермаркеті заявили, що запис інциденту не зберігся записи. Потерпіла прагне покарання і просить зголоситись очевидці ситуації. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Жінка розрахувалась за зроблені покупки, а далі вирішила посидіти у кафе. Коли вже збиралися йти з магазину, її зупинили охоронці.

За словами потерпілої Ніни, її силоміць витягли з кав’ярні і потягли до підсобки.

Kyiv Media

“До мене підскакують 2 охоронника. Зі словами, ви неоплатили покупку, хапають мене за руки з двох сторін і тягнуть. Я вже розумію, що в мене в голові тиск підвищився, серце вже колотиться, і зараз станеться інсульт чи інфаркт”, – згадує Ніна Жмайло.

Жінка під час інциденту розповіла охоронцям про хворе серце, кардіостимулятор, і проблеми зі спиною через пошкеджені хребці. Проте ті на це не звернули увагу. “Мене тягнули як худобу, як мішок з картоплею”, – каже Ніна.

За словами пенсіонерки, охоронці сприйняли за вкрадений пластиковий вішак, з якого жінка зробила для себе бондаж для хворої спини. Коли Ніна все пояснила охоронцям, її вивели через службові двері. Вже наступного дня родичі знайшли жінку вдома у напівпритомному стані.

Kyiv Media

“У неї пам’ять пропадала, руки тремтіли, паморичилась голова. І ми тоді зрозуміли, що ні про яку поліцію не може йти мова, в першу чергу – до лікарів”, – зазначив зять пенсіонерки Віталій. У лікарні жінці поставили діагноз – інфаркт міокарду.

За словами зятя Віталія Манько, охоронці супермаркету у тій конфліктній ситуації поводилися неприпустимо. “Їй було зле, їй було погано, вони не викликали швидку, вони їй навіть не дали попити водички. Вони її викрали, незаконно утримували, позбавили волі. Вони незаконно зробили обшук”, – підкреслив чоловік.

Через день після інциденту пенсіонерка написала заяву до поліції.

“За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст 296 ККУ – це хуліганство. Санкція даної статті передбачає штраф, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5-ти років”, – зазначила Діана Шутько, речниця Оболонського управління поліції.

У супермакеті наразі триває службове розслідування інциденту. “На час службового розслідування співробітники, які причетні, будуть відсторонені. Якщо з’ясується їх провина, звичайно вони будуть притягнути до відповідальності. До з’ясування всіх обставин, ми готові надати будь-яку допомогу нашій клієнтці. Нам дуже прикро щодо цієї ситуації”, – зазначила Юлія Чудновець, PR-директор групи компаній.

Проте за словами родичів пенсіонерки, супермаркет навіть не надав записи відеокамер, вони нібито втрачені. Тому родичі просять тих, хто міг бачити інцидент звернутися до поліції.

“Шановні глядачі, якщо хтось із вас, можливо, в цей час розплачувався на касі в районі 17:50 12 грудня і ви бачили цю ситуацію, подзвоніть. Кожен із вас може бути на моєму місці”, – просить пенсіонерка.

Нагору