У Києві цьогоріч відремонтували 670 будинкових лічильників
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Паралельно фахівці здійснюють планову метрологічну повірку теплолічильників. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
Заступник голови КМДА також поінформував, що у 2024 році Київтеплоенерго планує відремонтувати загалом 1300 приладів обліку.