У Києві цьогоріч відремонтували 670 будинкових лічильників

Влада, ЖКГ 15:03, 26.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Паралельно фахівці здійснюють планову метрологічну повірку теплолічильників. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА також поінформував, що у 2024 році Київтеплоенерго планує відремонтувати загалом 1300 приладів обліку.

 

 

Нагору