У Києві та області заборонили ловити щуку
Дозвілля 21:01, 16.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 15 лютого по 31 березня в Україні діє заборона на вилов щуки. Обмеження запровадили для збереження та відновлення популяції риби під час її міграції та нересту.
Як пояснили у Держрибагентстві, щука нереститься раніше за інших риб — вже за температури води +3…+5°C. У цей період вона особливо вразлива.
Рибалок закликають: якщо щука випадково потрапила на гачок — її потрібно обережно випустити назад у водойму.
За незаконний вилов під час заборони передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Штраф за одну особину — 3 468 грн.