У Києві суд відправив Галущенка у СІЗО з можливістю вийти під заставу 200 мільйонів гривень
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід Герману Галущенку, який раніше обіймав посади міністра енергетики та міністра юстиції.
У вівторок, 17 лютого, суд відправив підозрюваного у справі «Мідас» у СІЗО, де він перебуватиме до 15 квітня 2026 року включно. Як альтернативу, ВАКС визначив заставу у розмірі 200 мільйонів гривень. Відповідне рішення оголосив слідчий суддя Віктор Ногачевський.