У Києві стартували щомісячні виплати для найбільш вразливих мешканців
Поділитися в
Копіювати посилання
Столиця запустила щомісячну фінансову підтримку для киян, які найбільше цього потребують. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Виплати передбачені для:
• дітей-сиріт
• дітей з інвалідністю
• осіб з інвалідністю з дитинства I–II груп, які отримують державну соцдопомогу
За словами Марини Хонди, торік у межах міської програми «Турбота. Назустріч киянам» допомогу отримали понад 35 тисяч мешканців столиці, а загальна сума підтримки перевищила 800 млн грн.
Щоб отримувати виплати, потрібно перебувати на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду як отримувач державної соцдопомоги або пенсії.
«Підтримка має надходити вчасно — особливо тоді, коли вона справді потрібна», — наголосила Марина Хонда.
За консультаціями кияни можуть звертатися до Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА
просп. Любомира Гузара, 7
+380 (44) 366-59-40