У Києві сьогодні не працюватимуть кілька станцій метрополітену
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві сьогодні ввечері закриють кілька станцій метрополітену у зв’язку із проведенням футбольного матчу на НСК “Олімпійський”. Грають “Шахтар” та “Десна”.
Про це розповіли у КМДА та Київському метрополітені.
Перед початком гри, яка запланована на 17:00, можливе закриття станції метро “Олімпійська”, а після завершення гри закриють на вхід станції “Палац Спорту”, “Олімпійська” та “Площа Льва Толстого”. Закриття походить з міркування безпеки, щоб уникнути масового скупчення пасажирів на платформах. Метрополітен вибачається за можливі незручності і закликає дотримуватися дистанції та масочного режиму.