У Києві посеред зими розквітли азалії
Природа 14:42, 29.01.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зазвичай квітка викидає від 2 до 6 бутонів, що ховаються в пазусі листя.
У Києві наприкінці січня зацвіли неймовірні азалії. Ця квітка вважається однією з найкрасивіших кімнатних рослин.
Про це повідомили у пресслужбі Ботанічного саду імені Гришка.
Джерело: kiev.segodnya.ua