У Києві почнуть приходити нові платіжки за гарячу воду

Послуги 09:24, 12.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Мешканці української столиці почнуть отримувати платіжки за гарячу воду вже цього тижня, щоб сплатити за комунальні послуги. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою комунального підприємства “Київтеплоенерго”.

За словами комунальників, щоб дистанційно сплатити рахунки, кияни можуть скористатися одним із наступних способів: особистий кабінет Київтеплоенерго, особистий кабінет Центру комунального сервісу (ЦКС), мобільний додаток “Комуналка” – завантажити його на телефон можна на App Store та Google Play , реквізитів, за допомогою QR-коду на рахунку-повідомленні, за допомогою зручних для вас онлайн платіжних систем.

Нагадаємо, що у компанії “Київгаз” зробили важливу заяву щодо оплати комунальних послуг в українській столиці – мешканців закликають створити особистий електронний кабінет для зручного закриття рахунків. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба компанії.

За словами комунальників, щоб зареєструватися в особистому кабінеті, потрібно вказати електронну пошту, вказати номер телефону та вигадати надійний пароль. “Кілька простих кроків і ви керуватимете особовими рахунками, робитимете оплату та отримуватимете актуальну інформацію у будь-який час і з будь-якого місця”, – зазначають у “Київгазі”. Також клієнти компанії можуть допомогти літнім родичам або знайомим користуватися послугами онлайн, прив’язавши до свого кабінету кілька рахунків.

Нагору