У Києві планують надати статус памʼятки усім будинкам, яким понад 100 років
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
“Зараз ми розробили проєкт рішення Київради про збереження будинків, старших за 100 років. Проходить погодження цього проєкту. В Києві нині багато старих споруд, що не мають статусу пам’ятки. Київрада, сподіваюся, прийме рішення саме про збереження таких будинків”, — сказала Ганна Старостенко.
Окрім цього вона наголосила, що у міста нині недостатньо законних підстав змусити власника старовинної будівлі діяти в рамках закону. Штрафи за таку діяльність зараз невисокі, власники їх часто не платять, або платять та знову порушують.