У Києві під час спеки дорожники поливають вулиці
Дороги 10:07, 1.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Коли температура повітря досягає +28°С, дорожники освіжають місто, поливаючи магістралі та дороги районного значення, де рухається найбільше вантажівок.
Ці заходи допомагають охолодити дороги і зволожити повітря, що зменшує ризик деформації та передчасного зношування асфальту.