У Києві обмежили рух через погодні умови

Погода, Транспорт 11:41, 9.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Київська влада прийняла рішення обмежити до столиці в’їзд вантажних машин, починаючи з ночі на 9 січня та протягом наступних кількох діб. Причина таких заходів – погіршення погодних умов. Зокрема найближчим часом очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу.

У КМДА зазначили, що у столиці розпочнуться сильні опади. Випаде мокрий сніг, через що можуть виникнути затори та небезпечні ситуації на дорогах. З метою, щоб снігоприбиральна техніка ефективніше справлялася з розчищенням доріг, було ухвалено рішення тимчасово обмежити в’їзд вантажних автомобілів до Києва.

Також в адміністрації столичної влади повідомили, що спецтехніка розпочне роботи з початку опадів. Для обробки протиожеледними засобами та розчищення доріг, тротуарів та мостів у «Київавтодорі» є в наявності та в робочому стані 458 одиниць основної техніки та 128 – додаткової.

Адміністрація Києва звернулася до водіїв з проханням за можливості користуватися громадським транспортом, щоб уникнути утворення пробок на дорогах, що значно ускладнить роботу спецтехніки.

«А також не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та у заборонених для цього місцях. Автомобілі, які заважають роботі спецтехніки, можуть бути евакуйовані», – попередили у КМДА.

Читайте також
Нагору