У Києві не в становлюватимуть «ізраїльську систему оповіщення». У чому причина?
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Начальник КМВА Тимур Ткаченко розповів що у столиці її не будуть встановлювати.
Таке рішення було прийнято через «щільність міської забудови» та особливості загроз, зокрема використання «Шахедів», які діють як реактивні снаряди, сказав глава КМВА.
За його словами, військові не вважають доцільним впровадження локального оповіщення, оскільки зараз неможливо оперативно та точно визначати небезпеку по районах.