У Києві на укриття ставитимуть кодові замки

Безпека, Влада 10:07, 10.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Укриття в Київській області обладнуватимуть автоматизованою системою входу для безперешкодного доступу. Про це 9 червня заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє сайт КМДА.

За його словами, кодовими замками планують оснастити приблизно 3 тис. приміщень. Установлення автоматичних систем має унеможливити ситуації, коли під час тривоги люди не можуть потрапити до бомбосховища.

“Такі кодові системи вже розпочали тестувати в Дарницькому районі. І далі запровадимо їх у всьому місті”, – сказав Пантелеєв.

 

Нагору