У Києві на колії міської електрички загинула людина

 Поділитися

Поділитися в

Пізно увечері в неділю сталась затримка потягів Kyiv City Express через смерть людини.

Kyiv City Express повідомила про смертельне травмування людини на колії.

«Поїзд зі станції Київ-Дніпровський у напрямку Почайни затримується до завершення слідчих дій. Зі Святошина о 21:31 вирушить підмінний електропоїзд», — повідомили у пресслужбі міської електрички.

Згодом відставання від графіка майже надолужили.

«Заходимо на фінальне коло цієї неділі. Поїзд у напрямку Дарниці йде +8 хвилин, наразі поблизу Троєщини», — розповіли столичні залізничники.

Вони нагадали, що під час повітряної тривоги рух кільцевої електрички триває, тож всіх довезуть.

«Благаємо, будьте уважними при переході залізничних колій і навчайте цьому дітей!» — звернулась команда Kyiv City Express.

Нагору