У Києві двоє енергетиків аварійних бригад загинули через екстремальне перенавантаження

Трагедія 10:40, 21.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив нардеп Олексій Кучеренко.

 

Вони працювали по 2–3 доби без перерви, у багатьох зафіксовані обмороження та психофізичне виснаження.

Нагору