У Стоянці п’ятеро людей, зокрема троє дітей, отруїлися чадним газом

Трагедія 13:18, 26.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє в.о. голови Київської обласної ради.

Інцидент стався в приватному будинку. Батька, матір та трьох дітей госпіталізували до Ірпінської центральної міської лікарні. Стан трьох постраждалих – середньої тяжкості, ще двох — задовільний. Усім надають необхідну медичну допомогу.

Через відключення світла люди частіше користуються альтернативним опаленням. Порушення правил безпеки та відсутність вентиляції можуть спричинити отруєння чадним газом, який не має запаху й є смертельно небезпечним. Рятувальники закликають бути обережними.

Нагору