У Києві досі немає умов для внутрішньо переміщених осіб, — заступник міністра Рябикін

Влада 17:38, 5.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Під час засідання Ради оборони міста Києва заступник міністра розвитку громад та територій Олексій Рябикін звернув увагу, що попри статус столиці та значні ресурси, у місті досі немає транзитних центрів і місць тимчасового перебування для ВПО.

За його словами, столична влада має продемонструвати лідерство у створенні умов для інтеграції переселенців у міське життя.

За підсумками засідання, міській владі доручено протягом тижня підготувати пропозиції щодо розміщення ВПО та заходи для їх соціальної інтеграції в громаду столиці.

Нагору