У Києві 15 жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах, завершили навчання в автошколі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Це перші такі водійські курси в Україні для жінок, які мають допомогти їм стати мобільнішими та більш впевненими у своїх можливостях.
«Спільно з нашими партнерами ми запустили перші водійські курси в Україні для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах, щоб розширити професійні можливості та допомогти жінкам стати мобільнішими, впевненими у своїх можливостях», — розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Анкети курсанток відібрали з 2500 заявок.