У КП “Плесо” проводять обшуки: що шукають

Екологія 12:33, 23.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

У комунальному підприємстві “Плесо” відбуваються обшуки із застосуванням обмежених заходів до працівників КП. Таку увагу до підприємства з боку силовиків пояснюють забрудненням озера на Оболоні, винуватців якого досі не знайшли.

Про це розповіли у КМДА.

Як зазначається, слідчі дії пов’язані із фактом забруднення невідомими особами водойми озера Опечень-5 у 2019 році.

У той час на виконання припису Держекоінспекції КП “Плесо”, згідно зі своїми повноваженнями, звернулося до Київської аварійно-рятувальної служби, яка ліквідувала наслідки зазначеного забруднення”, – пояснили у КМДА.

За даними міськадміністрації, винних у скоєнні цього правопорушення досі не знайдено.

Уточнюється, що обшуки здійснюються за звинуваченням КП “Плесо” в нанесенні шкоди довкіллю та порушенні законодавства про охорону водних ресурсів, враховуючи те, що КП “Плесо” є балансоутримувачем зазначеної водойми.

Водночас у столичній прокуратурі пояснили виданню “УП”, що у зв’язку з забрудненням водойми правоохоронні органи неодноразово зверталися в КП для отримання необхідних документів для з’ясування всіх обставин скоєння кримінального злочину і проведених комунальним підприємством заходів, але вони не були надані.

Також правоохоронці направляли повістки про виклик для проведення допитів, проте співробітники КП не були і про причини свого не прибуття не повідомляли.

У зв’язку з цим виникла необхідність проведення обшуку для відшукання та вилучення документів, що мають значення для розслідування.

Джерело: bigkyiv

Нагору